Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Проведено захід «Права дитини»

3 грудня 2009
В рамках Місячника правових знань 01.12.2009 Головним управлінням юстиції у Полтавській області спільно з Полтавським міським центром дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання було проведено захід «Права дитини», який проходить у рамках правового марафону присвяченому Дню прийняття Конвенції ООН про права дитини та Міжнародному Дню прав людини для учнів 7-х класів Полтавської гімназії № 9.  До участі в зазначеному заході було залучено Координаційну раду молодих юристів при Головному управлінні юстиції.
   
Під час проведення заходу учнів було ознайомлено з основними правами дітей, проведено правову гру та здійснено перегляд мультимедійних матеріалів права дитини, які були надані Міністерством юстиції та Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Добірка мультфільмів, яка була створена найкращими анімаційними компаніями світу пояснює відповідну статтю Конвенції ООН про права дитини. Зазначений диск було передано до бібліотечного фонду Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання та Полтавської гімназії № 1.
   
Крім того, учням були надані буклети розроблені Головним управлінням юстиції про права дитини.

ФОТОРЕПОРТАЖ© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.