Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Про законодавчі ініціативи та інформаційні кампанії Мін`юсту розповідали державні виконавці

13 вересня 2018

В рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», працівники Автозаводського відділу державної виконавчої служби міста Кременчук ГТУЮ у Полтавській області для  учнів 4-го ліцеї м. Кременчука провели відкритий урок  "Я маю право".  Для  учнів та викладачів Кременчуцького медичного коледжу влаштували інформаційні кампанії #ЧужихДітейНеБуває та #СтопНасильство. Розповідали про права та обов`язки дітей та останні законодавчі зміни, ініційовані Міністерством юстиції України. В Державній установі "Кременчуцька виховна колонія" влаштували правове інформування на тему: #СтопНасильство.

Усім охочим надали вичерпні юридичні консультації та відповідні інформаційні матеріали виготовлені Міністерством юстиції України.

viber-image3.jpg

viber-image4.jpg

viber-image6.jpg

viber-image7-1-.jpg

viber-image7.jpg

viber-image8.jpg

viber-image9.jpg

viber-image20.jpg

viber-image21.jpg

viber-image23.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.