Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Акцію #ЗупинемоБулінгРазом влаштували для хорольських гімназистів

13 вересня 2018

13 вересня 2018 року працівники Хорольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області  та  Хорольського районного відділу державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для учнів 11-го класу Хорольської гімназії виховну годину “ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!”.

Головна мета заходу формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, сформувати навички надання і отримання допомоги.

Під час активного діалогу дітям було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

Також, було розкрито аспекти відповідальності, яка передбачена за вчинення цього негативного явища. Наприкінці заходу наголошено на необхідності об’єднання однокласників в дружні колективи з метою мирного вирішення будь-яких конфліктів. А наостанок учні отримали інформаційні пам’ятки “ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?” та “ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!”.

1409.jpg

14092.jpg

14093.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.