Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Бути небайдужим до проблеми булінгу закликали лубенських школярів

13 вересня 2018

12.09.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівниками Лубенського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області разом з працівниками Лубенського районного та міського відділів ДРАЦС проведено правоосвітній захід у Лубенській ЗОШ №1 серед учнів 8 класів на тему «Зупинемо булінг разом».

Метою виховної години було інформування про булінг та його види, про відповідальність за його вчинення, механізми реагування на випадки булінгу та захист постраждалих осіб. Булінг - серйозна та вкрай гостра проблема сучасності, особливо у підлітковому віці.

Учням у доступній формі розказано про види булінгу та типові риси учнів, які схильні до агресії та які можуть стати жертвами. Особливий наголос зробили на відповідальності за вчинення булінгу та як реагувати на такі випадки.

Для того щоб дітям було цікавіше працівники відділу провели гру «Це -булінг?», під час якої учні зрозуміли, що булінг суттєво відрізняється від типових конфліктів та дружніх піддражнювань. Захід пройшов в активній формі і не залишив жодного байдужого до цієї проблеми.

Проведення цього заходу викликало жвавий інтерес в учнів, і, головне, - небайдужість та співчутливість до тих, хто став жертвою насилля. 

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.