Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Бути толерантними вчили дітей у Глобиному

13 вересня 2018

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники Глобинського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели виховну годину «Зупинимо булінг разом” у Глобинській гімназії №1 для учнів 5-А класу.

Школярам розповіли про те, що таке булінг, його різновиди, та куди звертатися, якщо хтось зазнає кривди від однолітків. Наголосили, що подібні інциденти не потрібно приховувати, а необхідно відразу звертатися за допомогою до вчителів, психологів, батьків. Кривдник повинен нести відповідальність за свої дії. Діти активно обговорювали дану тему, ставили чимало запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

По закінченню заходу і учням, і вчителям працівники відділу ДРАЦС роздали буклети на відповідну тематику, виготовлені Міністерством юстиції України.

-861.jpg

-862.jpg

-863.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.