Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Команда юстиції Полтавщини завітала до школярів з інформаційною кампанією #СтопБулінг

12 вересня 2018

В рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» команда юстиції Полтави разом з представниками Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД та інспектором з ювенальної превенції Шевченківського району провели відкритий урок #СтопБулінг для учнів 7 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26. Влаштували цей захід для профілактики та протидії знущанням та цькуванням у школі, щоб ідентифікувати проблему і показати шляхи її вирішення та запобігання.

Працівники Головного територіального управління юстиції  наголошували, що жертвою цькування може стати абсолютно будь-яка дитина, якою б сильною або здібною вона не була.  Розповідали, як діяти, до кого звертатися за допомогою, якщо школяр став жертвою однолітків, чи свідком такого ганебного явища. Відповідну покрокову інструкцію розробили в Міністерстві юстиції України. Говорили, що не потрібно приховувати проблему, необхідно звертатися за допомогою до дорослих: батьків, вчителя, психолога, поліціянта.

Учасники заходу звернули увагу учнів на те, що доки дитині не виповнилось 18 років, відповідальність за її вчинки несуть батьки і їх  можуть притягнути до адміністративної,  кримінальної або цивільної відповідальності. Хоча за деякі прояви булінгу (нанесення тілесних ушкоджень, побої, крадіжка та грабіж) відповідальність наступає до досягнення дитиною 18 років.

Після перегляду відео сюжетів про шкільний боулінг, підлітки брали активну участь в обговоренні даної теми, ставили чимало запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Учням і вчителям після уроку роздали відповідні інформаційні матеріали підготовлені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

-5.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.