Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у селищі Диканька

9 серпня 2018

09 серпня 2018 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівцями Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками бюро безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар для представників органів місцевої влади, громадських організацій та представників аграрного бізнесу.

Під час заходу присутнім розповіли діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області. Роз’яснили порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

Крім того, під час семінару усім бажаючим роздано інформаційні буклети та інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», а також буклети та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

1-1.jpg

2-0.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.