Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Відбувся семінар-нарада керівників відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

9 серпня 2018

09 серпня 2018 року на базі Шевченківського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Відкриття заходу розпочалось з урочистого вручення в.о. начальника управління Дар’єю Бриндак  почесних грамот Міністерства юстиції України з нагоди 100-річчя системи юстиції, начальникам-корифеям Людмилі Бабенко та Тетяні Благадир.

Про подальшу популяризацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» наголосила заступник начальника управління Людмила Григор’єва.

Начальник відділу ДРАЦС Віта Беспалько  озвучила основні завдання, які були розглянуті на тематичному короткотерміновому семінарі з  начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві,  який  відбувся з 25 по 25 липня поточного року на базі Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області за тематикою: «Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів при  державній реєстрації актів цивільного стану».

З метою подальшого удосконалення роботи системи органів державної реєстрації актів цивільного стану, для присутніх керівників відділів ДРАЦС проведено презентацію, про підсумки роботи органів державної реєстрації актів цивільного стану за І півріччя 2018 року.

По закінченню семінару проведені консультації працівниками відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції з учасниками семінару з питань діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.