Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

На велопрогулянці команда юстиції Полтавщини розповідала про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

9 серпня 2018

8 серпня у Полтаві перебували учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» - першої в Україні соціальної ініціативи, завдяки якій незрячі люди можуть повноцінно подорожувати країною. Команда юстиції Полтавщини вирішила підтримати людей з інвалідністю і взяла участь у велопрогулянці на тандемах.

Під час акції працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області влаштували інформаційний правовий майданчик. В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  говорили про останні законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України. Акцентували увагу на новаціях другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, які вступають в дію наприкінці серпня: збільшенні мінімального розміру аліментів; запровадженні системи фінансових санкцій для батьків, які не сплачують аліменти; змінах щодо виїзду дитини за кордон з одним із батьків; кримінальній відповідальності за злісне ухилення від виконання суспільно корисних робіт та інше. Розповідали і про інформаційні кампанії #СтопНасильство та #ЗупинимоБулінгРазом! Зокрема, наголошували на тому, що таке домашнє насильство, хто несе відповідальність за домашнє насильство, як діяти, якщо ви потерпаєте від домашнього тирана, де і як отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Підкреслювали, що Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» передбачено нові механізми захисту – терміновий заборонний припис та обмежувальний припис. Пояснювали, що таке булінг, що робити коли ваша дитина стала жертвою булінгу та як діяти, якщо дорослий став свідком знущання підлітків над однолітками.

Наголошували на важливості знання своїх прав та вмінні їх захищати.

Усім охочим надали вичерпні правові консультації та роздали відповідні інформаційні матеріали.

1-2.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

5-0.jpg

6-0.jpg

8-0.jpg

9.jpg

10.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.