Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Робота наметового консультативного пункту в м.Полтаві

7 серпня 2018

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 серпня 2018 року в м. Полтаві працював наметовий консультативний пункт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування жителів та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту, а також усім охочим надавалися консультації з юридичних питань.

Під час заходу громадян було поінформовано про механізми захисту прав, ініціативи Міністерства юстиції України щодо протидії домашньому насильству та вчиненню необхідних дій, в разі, якщо став жертвою домашнього насильства; щодо відповідальності за несплату аліментів, а також стосовно стягнення заборгованості із виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Крім того, серед полтавців та гостей міста розповсюджено буклети Міністерства юстиції України та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Одночасно полтавцям роз’яснено, що кожен має право отримати відповіді на питання юридичного характеру, що їх цікавлять, звернувшись до єдиного Всеукраїнського контакт - центру системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах України) за телефоном: 0 800 213 103.

img-8581.jpg

img-8588.jpg

img-8590.jpg

img-8595.jpg

img-8598.jpg

img-8601.jpg

img-8605.jpg

img-8609.jpg

img-8627.jpg

img-8635.jpg

img-8640.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.