Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у Лохвицькому районі

12 липня 2018

12 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, у м.Лохвиця працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з начальником Лохвицького бюро правової допомоги Марією Туник проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу Лохвицької міської об’єднаної територіальної громади.

Так, під час заходу начальник Лохвицького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Олена Поляруш повідомила присутніх про результати роботи антирейдерського штабу, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень землі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.   

Завідувач Першої Лохвицької ДНК Тетяна Жук поінформувала присутніх посадових осіб органів місцевого самоврядування про порядок проходження стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

Також усім громадянам було надано вичерпні юридичні консультації.

1-1.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

5.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.