Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Квест для дітей на правову тематику влаштувала команда юстиції Полтавщини

10 липня 2018

Розважаючи навчали. 10 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини завітала до дитячого спортивно-оздоровчого центру "Горизонт". В цей літній день працівники управління разом з представниками Національної поліції в Полтавської області, Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України, системи безоплатної правової допомоги та ГО "Громадське здоров'я" провели для дітей, які зараз відпочивають в таборі правовий квест.

Діти із задоволенням відвідали всі локації та відповідали на правові питання в різних сферах життя. Юним відпочивальникам оздоровчого центру довелося складати пазли #СтопНасильство, відвідати спортивно-правовий майданчик, провести «оперативно-розшукову» операцію.

 На локаціях юстиції дітям просто та зрозуміло, в ігровій формі розповідали про їхні права та обов'язки, загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" та як протидіяти домашньому насильству.

1-3.jpg

2-1.jpg

3-1.jpg

4-1.jpg

5-0.jpg

6-0.jpg

7-0.jpg

8-0.jpg

9-0.jpg

10-.jpg

11-.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.