Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Конфліктне земельне питання розглянули на позачерговому засіданні антирейдерського штабу

10 липня 2018

10 липня 2018 року  на позачерговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів детально розглянули ситуацію, що склалася в агрофірми ПП "Подоляка" щодо знищення посівів та захоплення земель в селі Байрак Диканського району Полтавської області.

«Головне завдання антирейдерських штабів – врегулювати конфлікт мирним шляхом, без застосування силових методів впливу», - зауважив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Ознайомившись з документами, члени антирейдерського штабу  визначили шляхи подальших дій як землевласників, так і землекористувачів та окреслили шляхи можливого вирішення питання в правовому полі.

1-2.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.