Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Команда юстиції Полтавщини підтримала Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів»

6 липня 2018

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини на чолі з начальником управління Олегом Тимченком завітала до Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого під час вручення дипломів молодших спеціалістів.  Молоді люди підтримали акцію, відзначаючи важливість та актуальність даної проблеми, адже більшість із них продовжить навчання у виші. Представники ГТУЮ розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти активно дискутували та фотографувалися з плакатами «Я складаю сесію без хабарів».

«Зменшення рівня толерантності до корупції у сфері вищої освіти під час складання сесії - один із важливих аспектів боротьби з цим ганебним явищем», - зазначив начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко.

Також, вже дипломованим юристам розповіли про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України, зокрема новації #ЧужихДітейНеБуває та надали інформаційні матеріали з правової тематики.

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

36674180-652319471789475-829259765682012

#Полтавський_юридичний_коледж

#СКД_сесія_без_хабарів

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.