Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

6 липня 2018

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави.

 Під час заходу поінформовано про новели законодавства, он-лайн сервіси Міністерства юстиції України, особливу увагу приділено законопроектам в рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває щодо посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок.

Також, поширено буклети на правопросвітницьку тематику, зокрема: «Як протидіяти домашньому насильству», «Не отримуєш аліменти?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача» та інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

1-1.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

5-0.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.