Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Піклуємося про дітей – піклуємося про майбутнє

13 червня 2018

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав.

Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави, тому 13 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели навчально-правову лекцію для учнів 3-4 класів  на тему: «Права дитини».

В межах лекції розкрито питання статусу «дитини», які права дитини передбачені законодавством в сфері сімейного життя. Акцентовано увагу на основних темах проекту  щодо протидії  домашньому насильству  #СтопНасильство та  захисту прав дітей і жінок #ЧужихДітейНеБуває. Зокрема, наголошено на формах домашнього насильства, який захист гарантовано постраждалим та де і як отримувати правову допомогу.

Крім того, дітлахам роздано буклети Головного територіального управління юстиції у Полтавській області: «Я маю право!», «Кожна дитина має право на сімейне виховання», «Що треба знати батькам про виховання дитини», «Дитино, знай свої права та обов’язки», «Місце проживання неповнолітніх: окремі аспекти» та буклети Міністерства юстиції України: «Як протидіяти домашньому насильству!».

1-4.jpg

2-1.jpg

3-0.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.