Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у Котелевському районі

13 червня 2018

13 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Котелевської районної державної адміністрації, працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та  системи безоплатної правової допомоги зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

Під час заходу обговорили питання діяльності оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень у районі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації, випадки подвійної реєстрації права оренди земельних ділянок та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.    

Крім того, присутнім розповіли про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп та #СтопНасильство.

Також усім громадянам було надано вичерпні юридичні консультації.

1-1.jpg

2-0.jpg

3.jpg

4.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.