Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Обласна МКМР з правової освіти населення дала старт інформаційній кампанії #СтопНасильство

13 червня 2018

13 червня 2018 року на базі Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла.

Олег Тимченко, заступник голови Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, доповідаючи про річницю реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» акцентував увагу на найбільш актуальних темах: #ХабарЗаНавчанняСтоп, #АгроРейдериСтоп, #МаскиШоуСтоп, #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату та презентував Всеукраїнську інформаційну кампанію #СТОПНАСИЛЬСТВО.

«Ми не зупиняємося на досягнутому, сьогодні ми розпочинаємо масштабну інформаційну кампанію #СТОПНАСИЛЬСТВО, метою якої є формування нульової толеранстності до цього ганебного явища. Крім цього у нас ще багато планів, які будемо реалізовувати в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».Сподіваюсь, що нашими спільними зусиллями буде досягнуто основної мети проекту: підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян»,- зауважив Олег Тимченко.

На засіданні обласної МКМР представники Департаменту освіти і науки, Департаменту культури і туризму, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Полтавської обласної державної адміністрації та Головного управління Національної поліції в Полтавській області висвітлили питання про національно-патріотичне виховання дітей та молоді як основу формування громадянської самосвідомості, про зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя громадян, про профілактику та боротьбу з правопорушеннями серед неповнолітніх та завдання подолання дитячої злочинності, правоосвітню та правовиховну роботу в закладах освіти області.

Всі члени МКМР отримали буклети та газету «Юстиція відкрита для людей» та інформаційні плакати #СТОПНАСИЛЬСТВО Міністерства юстиції України.

«Я МАЮ ПРАВО!» надзвичайно важливий проект, який реалізується в потужному руслі, щоденно проводиться активна робота по захисту прав кожної людини в нашій державі. Окремо слід відзначити роботу антирейдерського аграрного штабу, який допомагає  людям в конкретних випадках. Я хочу особисто подякувати управлінню юстиції, яке є генераторм цього масштабного проекту, за вагомий внесок в розвиток правовової активності та правосвідомості громадян», - зазначив Олег Пругло в ході засідання обласної МКМР.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.