Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

12 червня 2018

08 червня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Полтави з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

Під час заходу наголошено на основних темах проекту, які реалізовуються у поточному році, зокрема щодо захисту прав дітей та жінок #ЧужихДітейНеБуває, щодо посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів, як протидіяти  домашньому насильству  #СтопНасильство та інше.

Крім того, громадян поінформовано про можливість отримання відповідей на питання юридичного характеру, що їх цікавлять, звернувшись за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Також серед громадян розповсюджено буклети на правову тематику «Як протидіяти домашньому насильству», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Хабар за навчання стоп», розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

-2-0.jpg

-3.jpg

.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.