Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Про результати роботи органів ДВС прозвітували перед ЗМІ та громадськістю

8 червня 2018

8 червня 2018 року на прес-конференції для регіональних засобів масової інформації та громадськості начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко і заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз підбили підсумки роботи органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області за січень-травень 2018 року.

Обговорили найактуальніші питання – стягнення заборгованості по виплаті аліментів та заробітній платі. Розповіли про впровадження законодавчих ініціатив Міністерства юстиції України щодо посилення відповідальності батьківства.

«Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває спостерігається позитивна динаміка фактичних виплат - понад 88 млн грн аліментів стягнуто з горе-батьків станом на 01.06.2018 р.», - наголосив Олег Тимченко. Не пасуть задніх і стягнення заборгованості по заробітній платі – більше 2 млн грн стягнуто з початку року.

Майже 11 млн грн стягнуто до державного бюджету виконавчого збору за  5 місяців 2018 року

1-1.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

5.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.