Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

До уваги осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит з нотаріату

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України (далі - Комісія) повідомляє, що 26 липня 2018 року о 09-00 год. у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений черговий кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Кінцевий строк подачі документів до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області -  06 липня 2018 року.

Документи подані особами, які мали намір складати кваліфікаційний іспит, який був попередньо призначений (з урахуванням дат перенесення), повторної подачі не потребують та будуть розглянуті на Комісії.

Реєстрація осіб розпочинається о 08-00 до 08-40.

Додаткову інформацію можливо отримати на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://minjust.gov.ua.

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.