Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Козельщинському районі

16 травня 2018

16 травня 2018 року в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели зустріч з працівниками Козельщинської районної державної адміністрації, під час якої інформували про вказаний проект, його мету та завдання.

В ході заходу присутнім розповіли про основні напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп. Окремо акцентували увагу на електронних сервісах Міністерства юстиції України (далі – Мін’юст).

Крім того, поінформували про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавської області, який на весні цього року відновив свою роботу з метою недопущення зриву посівної компанії, забезпечення дотримання законних прав землевласників та землекористувачів.

За результатом заходу розповсюджено буклети Мін’юсту: «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як вирішити спір?», інформаційне видання Мін’юсту «Юстиція відкрита для людей», буклети та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

img-a8348c56bda142ebb6db628c8af1f0ce-v-0

img-bbc180598ff1729c1c064ad34b839795-v.j

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.