Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Робота наметового консультативного пункту у селищі Козельщина

16 травня 2018

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», 16 травня 2018 працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Козельщина.

Під час роботи наметового консультативного пункту громадянам розповіли про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб, ознайомили з основними темами проекту, зокрема щодо функціонування оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області #АграрномуРейдерствуСтоп; захисту прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває; захисту прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами #МаскиШоуСтоп; протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство, можливості отримання адміністративних послуг та сервісів Мін’юсту за допомогою «Он – лайн будинку юстиції».

Також повідомили про нові законодавчі ініціативи Мін`юсту щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичний арешт коштів боржника, запровадження пені, відміну оподаткування аліментів, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт.

Крім того, серед громадян розповсюджено буклети та інші друковані видання на правову тематику, розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

1-3.jpg

2-2.jpg

3-1.jpg

4-0.jpg

5-0.jpg

6-0.jpg

7.jpg

8-0.jpg

9-0.jpg

10-0.jpg

11.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.