Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

В рамках тижня сімейних цінностей про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 травня 2018

16 травня  2018 року відділом організаційної роботи документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

Надано  роз’яснення правових аспектів сімейних цінностей, отримання аліментів, протидії домашньому насильству в сім’ї, як виконати рішення суду та наголошувалося на законодавчому посиленні відповідальності батьківства.

Також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях. 

Крім того, серед полтавців та гостей міста розповсюджено буклети Міністерства юстиції України «Як протидіяти домашньому насильству», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як вирішити спір?», інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

 

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!

1-4.jpg

2-3.jpg

3-2.jpg

4-1.jpg

5-1.jpg

6-1.jpg

7-0.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.