Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Міцна родина – успішна Україна

15 травня 2018

Будь-яка держава зароджується з поняття сім'ї: з неї починається життя людини, в ній відбувається формування і розвиток її як особистості і як громадянина.

Сім’я  завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій українського народу, є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство, є найпершим ціннісним орієнтиром та головним дороговказом на нашому життєвому шляху.

15 травня 2018 року, в день відзначення Міжнародного дня сім’ї та в рамках  реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під час вуличного інформування обговорили з полтавцями питання сімейних цінностей, адже міцна родина, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою життя та успішності кожної людини. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттям добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.

Також під час заходу працівники юстиції акцентували увагу на тому, що кожен повинен знати свої права і вміти їх захищати, розповідали про сімейні цінності, що повинні знати батьки при вихованні своєї дитини, про запобігання насилля в сім’ї, законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України в напрямку #ЧужихДітейНебуває, розповсюджували інформаційні матеріали Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

1-1.jpg

2.1.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

14.jpg

15.jpg

17.jpg

23.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.