Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Визначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

15 травня 2018

Щороку за ініціативи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!».

Координаційна рада молодих юристів України при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавської області  провела регіональний етап конкурсу шкільних малюнків, в якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Полтави та області віком від 6 до 18 років. Всього на конкурс було подано 350 робіт.

15 травня 2018 року підбили підсумки Регіонального конкурсу. Експертна комісія розглянула конкурсні роботи та обрала переможців. У номінації «Молодша група. Індивідуальна робота» розглянуто 113 робіт. Переможцем визнано роботу учня Семенівського НВК №2 Володимира Троценка  (назва роботи «Щастя під вітрилами»).

У номінації «Молодша група. Колективна робота» переможцем визнано роботу Софії Никифорової, Тетяни Клюйко та Кіри Копитько,  учениць Опорного закладу «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області» (назва роботи «Моє право на батьківську опіку»).

У номінації «Середня група. Індивідуальна робота» розглянуто 124 роботи. Переможцями визнано роботи учениці Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Анастасії Турченко (назва роботи «Право на відпочинок») та вихованки позашкільного навчального закладу  «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Софії Чубаренко (назва роботи «Діти повинні зростати в родині»).

У номінації «Середня група. Колективна робота» переможцем визнано роботу учениць Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Анастасії Близнюк та Анастасії Котляр (назва роботи «Ми маємо право на якісне житло»).

У номінації «Старша група. Індивідуальна робота» розглянуто 105  робіт. Переможцями визнано роботи учениці Семенівського НВК №2 Катерини Чебан (назва роботи «Я маю право на інформацію та освіту») та учня Зубівського навчально-виховного комплексу Миргородського району Олексія Ошеки (назва роботи «Я маю право мати друзів»).

У номінації «Старша група. Колективна робота» переможцем визнано роботу учениць Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім.А.С.Макаренка Вікторії Микитенко та Ірини Томків (назва роботи «Ми – діти і ми маємо ПРАВА»)

Малюнки переможців будуть направлені до Міністерства юстиції для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Оцінювання Всеукраїнською експертною комісією відбудеться з 21 травня до 25 травня 2018 року. Відзначення переможців та урочисте нагородження переможців відбудеться 2 червня 2017 року.

Варто зазначити, що діти Полтавщини неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права».

1.1-0.jpg

1.2.jpg

1.3.jpg

2-0.jpg

3-0.jpg

4-0.jpg

5-0.jpg

6-0.jpg

7.jpg

8.jpg

9.1.jpg

9.2.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.