Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

До дня Матері працівники відділів ДРАЦС області привітали щасливих батьків новонароджених!

14 травня 2018

З нагоди святкування дня Матері  працівниками всіх відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в пологових будинках та відділеннях лікарень урочисто вручені свідоцтва про народження щасливим батькам, діти яких народилися напередодні свята. До заходу долучились представники органів місцевої влади та самоврядування.

Мама – це перше слово, яке з усмішкою на обличчі вимовляє дитина. Мама – це те слово, яке найчастіше повторює людина в хвилини радості чи горя. Мати – найрідніша і найближча кожному з нас. Вона дає життя. Вона вчить нас розуму, прищеплює любов до праці, до рідної мови, до свого народу; вона вкладає в наші серця добрі слова і думки. І якими б дорослими ми не були, нам завжди потрібна мама, її ласка, ніжність, доброта. Матуся завжди зігріє своїм теплом, подарує просту та щиру усмішку, обійме і поцілує.

4.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.