Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – пріоритет Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

11 травня 2018

11 травня 2018 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченко та начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним прийнято участь в розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати при Полтавській обласній державній адміністрації.

Під час наради обговорено стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах – боржниках Полтавської області. Акцентовано увагу присутніх на ефективності роботи регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за виконанням органами ДВС рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами, та результатах його діяльності.  

За результатами вищевказаної наради прийнято відповідні рішення, надано рекомендації та доручення.

img-6352-0.jpg

img-6353.jpg

img-6354.jpg

img-6355.jpg

img-6356.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.