Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Студентам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

11 травня 2018

11 травня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!», начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним проведено лекцію для широкого загалу студентів-третьокурсників Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Студентів проінформовано про органи та установи юстиції, напрямки їх діяльності, а також ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом  Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Також під час проведення заходу студентам вручено буклети Міністерства юстиції України: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?» та газету «Юстиція відкрита для людей».

img-6344-0.jpg

img-6347-1-.jpg

img-6348.jpg

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.