Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 вересня 2018 року

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука.

05.09.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави.

7 вересня 2018

Вуличне інформування жителів міста Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

05 вересня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

7 вересня 2018

«Погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами-боржниками – на постійному контролі в ГТУЮ» - Дар`я Бриндак

7 вересня 2018 року відбулася спільна нарада Головного територіального управління юстиції у Полтавській області із представниками Полтавської облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України, Головного управління ДФС, Полтавської філії ДП «СЕТАМ» та арбітражними керуючими. Говорили про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, що перебувають у процедурі ліквідації.

7 вересня 2018

Відбулося позачергове засідання антирейдерського штабу

07 вересня 2018 року під головуванням в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак відбулося позачергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

7 вересня 2018

Про основні положення Конституції України та Конвенції з прав дитини говорили з полтавськими школярами

6 вересня 2018 року спеціалісти Шевченківського районного у місті Полтаві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели відкритий тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 9-11 класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34.

7 вересня 2018

Диканським школярам розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

07 вересня 2018 року працівники Диканського райвідділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області та Диканського райвідділу ДВС провели відкритий урок для учнів 10-го класу Диканського НВК ім. М.В. Гоголя на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

Державні виконавці влаштували для учнів правову гру

Державними виконавцями Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області 07.09.2018 в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено відкритий урок "Я МАЮ ПРАВО!". Зустріч з учнями 9-В класу була присвячена правам дитини, способам їх реалізації та захисту. Школярі отримали знання про свої права та обов'язки, шляхом проведення гри “Правове дерево” та взяли участь у вікторині “Мої права і обов'язки”.

7 вересня 2018

Запрошуємо жителів Градизька отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 11 вересня 2018 року об 11:00 в приміщенні Градизької селищної ради (с-ще Градизьк, вул. Київська, 51) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

7 вересня 2018

Чутівські школярі ознайомилися з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

7 вересня 2018 року в Чутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працівниками Чутівського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області спільно з Чутівським районним ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області та фахівцями Чутівського бюро правової допомоги в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено відкритий урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

Порядок державної реєстрації первинної організації професійної спілки

Згідно Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» (далі – Закон) професійна спілка (профспілка) – це добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання).

7 вересня 2018

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» завітав до кременчуцьких школярів

Працівники Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели відкритий урок "Я МАЮ ПРАВО!" для учнів 8-Б класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20. Школярів ознайомили з їхніми правами та обов`язками. Наголосили, що усі діти рівні у своїх правах.

7 вересня 2018

Проведено «круглий стіл» в рамках проекту «Я маю право!»

06 вересня 2018 року заступником начальника та спеціалістом відділу з питань нотаріату з участю приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Пирятинського районного нотаріального округу.

7 вересня 2018

Проведено тиждень тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та її територіальних відділів провели в м. Полтава та Полтавській області цикл відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

У школах Семенівки провели відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

6 та 7 вересня 2018 року працівниками Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області в Семенівському НВК №1 ім. М.М. Хорунжого проведено відкриті уроки в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на теми "Дитино, знай свої права та обов`язки", а також "Як протидіяти домашньому насильству".

7 вересня 2018

Про конституційні права та обов`язки розповідали учням Новосанжарської ЗОШ

06 вересня 2018 року працівники Новосанжарського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області провели відкритий урок для учнів 5-В класу Опорного закладу «Новосанжарська ЗОШ І-ІІІ ступенів» на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.