Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 вересня 2018 року

Мін’юст підготував відеоролик про спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення іноземцями

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» щодо спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, в тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, іноземними громадянами, особами без громадянства та іноземними юридичними особами.

6 вересня 2018

«SMS – маяк» – один з електронних сервісів Міністерства юстиції України

Верховною радою України 06.10.2016 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» № 1666-VIII, так званий «антирейдерський закон», головною метою якого є ліквідація рейдерських схем та посилення захисту права власності.

6 вересня 2018

Вихованцям Полтавської школи-інтернату №2 розповідали про права та обов’язки

Полтавський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провів відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 4-7 класів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів "Центру освіти та соціально-педагогічної підтримки" ім.Софії Русової.

6 вересня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 03 вересня 2018 року у приміщенні Гадяцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

6 вересня 2018

Протидіяти домашньому насильству вчили полтавців державні виконавці

05.09.2018 працівниками Полтавського районного відділу державної виконавчої служби проведено вуличне інформування населення стосовно змін, що стосуються виконання рішень про стягнення аліментів передбачених другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває. Розповідали про основні новації: зміни мінімального розміру аліментів на одну дитину, нарахування пені на суму заборгованості, зміну процедури виїзду дитина за кордон з одним з батьків, застосування суспільно корисних робіт та притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від них, контроль за цільовим використанням аліментів.

6 вересня 2018

Кізлівській малечі розповідали про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського РВДВС ГТУЮ у Полтавській області спільно з спеціалістами Чорнухинського бюро правової допомоги 5 вересня 2018 року у Кізлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П.Лугового провели відкритий урок на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

6 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.