Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 вересня 2018 року

Триває тиждень проведення тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

Команда полтавської юстиції продовжує проведення тижня відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів від 9 до 14 років. Для реалізації поставленої мети, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління НПА ГТУЮ у Полтавській області 05.09.2018 завітали до учнів 8-их та 9-их класів Полтавських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №8 та №28. Школярам розповідали у формі інтерактивної гри про їхні права та механізм їх захисту.

5 вересня 2018

Працівникам цегельного заводу «Олімп» розповіли про їх права

5 вересня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальник Чорнухинського районного відділу державної виконавчої служби Любов Рибчанівська разом з колегами провела інформаційну годину для працівників цегельного заводу ПП «Олімп» с. Вороньки.

5 вересня 2018

Команда Полтавської юстиції взяла участь у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців області

Сьогодні на стадіоні «Динамо» відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області.

5 вересня 2018

До 4147 злісних неплатників аліментів на Полтавщині будуть застосовані нові штрафні санкції

5 вересня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз звітував перед журналістами регіональних засобів масової інформації та громадськістю про роботу державних виконавців Полтавщини. Він повідомив, що з 29 серпня 2018 року набрав чинності прийнятий в липні Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Відтепер додатковим заходом примусу до неплатників аліментів буде нарахування штрафів за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 1 рік - 20% від суми заборгованості зі сплати аліментів, за 2 роки - 30%, за 3 роки - 50% від заборгованої суми.

5 вересня 2018

Стартував тиждень проведення тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

03 вересня 2018 року в м. Полтава розпочався тиждень відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів від 9 до 14 років. Метою такого уроку є розповідь в цікавій інтерактивній формі дітям про їхні права та їх захист. Тому, для реалізації поставленої мети, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління НПА ГТУЮ у Полтавській області завітали до учнів 6-тих класів Комунального закладу «Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області», де розповіли про Конституцію України як основний закон нашої держави, в якій закріплені права й обов’язки людини та громадянина, а також про Конвенцію з прав дитини, яка є першим і основним міжнародно-правовим документом, обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Окрім того, поспілкувалися з дітьми та визначили органи й посадових осіб, до яких можна звертатися за допомогою та відновленням своїх порушених прав.

5 вересня 2018

Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян

5 вересня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян. Полтавці цього разу зверталися з важливими для них питаннями: з приводу стягнення аліментів з боржників, які ухиляються від виконання батьківського обов’язку, відповідного оформлення документів, для отримання допомоги, як одинокій матері, відновлення та нотаріального засвідчення документів.

5 вересня 2018

Анонсується проведення 06.09.2018 виїзного прийому громадян в Великокручанській сільській раді…

З метою належної реалізації положень наказу Міністерства юстиції України «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 № 1066/5, а також забезпечення максимальної кількості громадян якісною правовою допомогою, відповідно до графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області заступником начальника відділу з питань нотаріату Наталією Король за участю приватного нотаріуса Пирятинського районного нотаріального округу Оксани Запорожець з 10:00 до 12:00 години 06.09.2018 заплановано проведення виїзного прийому громадян в Великокручанській сільській раді Пирятинського району, Полтавської області

5 вересня 2018

Учнів Горішньоплавнівської гімназії познайомили з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалісти Горішньоплавнівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 5 вересня 2018 року

5 вересня 2018

Порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету за проведення державної реєстрації

Процедура повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів визначена Порядком повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787.

5 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.