Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 вересня 2018 року

Консультує Міністр юстиції України: «Змінено мінімальний розмір аліментів»

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

4 вересня 2018

До уваги представників ЗМІ!

05 вересня 2018 року запрошуємо на прес-конференцію «До 4 147 злісних неплатників аліментів на Полтавщині будуть застосовані нові штрафні санкції».

4 вересня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

4 вересня 2018

Спільноту нотаріусів Полтавщини привітали з професійним святом

Квіти, усмішки та привітання. 4 вересня 2018 року в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочистості з нагоди Дня нотаріату та 25 річниці ухвалення закону України «Про нотаріат». У залі театру зібралися представники професії з усіх куточків Полтавщини.

4 вересня 2018

Проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості та виїзний прийом

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 30 серпня 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Войнихівської сільської ради Лубенського району, заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості. Того ж дня в приміщенні Лубенського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Ярослава Мудрого 17/1, м. Лубни, Полтавська область, 37500) заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар проведено виїзний прийом громадян.

4 вересня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у місті Зіньків

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 вересня 2018 року на базі Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Іриною Калиною спільно з начальником відділу Зіньківського бюро правової допомоги Сергієм Корнійко проведено зустріч з громадянами, представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

4 вересня 2018

Відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!» провели в Гребінківській гімназії

Спеціалісти Гребінківського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління у Полтавській області 4 вересня 2018 року завітали до Гребінківської гімназії, щоб провести відкриті уроки в одинадцятих та дев`ятих класах.

4 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.