Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 вересня 2018 року

Мін’юст презентував перший випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Міністерство юстиції України підготувало перший випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка транслюється в ефірі 5 каналу. Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

3 вересня 2018

Вуличне інформування жителів с-ща Шишаки в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

31 серпня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування відвідувачів Шишацької державної нотаріальної контори.

3 вересня 2018

Команда юстиції Полтавщини вдруге взяла участь у напівмарафоні

2 вересня у Полтаві вже втретє відбувся «Полтава Нова Пошта напівмарафон». Цього року полтавська траса зацікавила багатьох спортсменів та любителів бігу – на змагання з’їхалися близько трьох з половиною тисяч учасників. Були серед них і працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Юристи-відчайдухи взяли участь у кольоровому забігу, щоб вкотре підкреслити - юстиція Полтавщини відкрита для людей!

3 вересня 2018

Вболівальникам та учасникам напівмарафону розповідали про законодавчі ініціативи Мін`юсту

2 вересня в обласному центрі відбувся «Полтава Нова Пошта напівмарафон». Марафонське містечко працювало протягом дня і розважало гостей заходу численними аніматорами, фото-зоною, музичним супроводом і спортивним ярмарком. Влаштували інформаційну годину під час спортивного дійства і працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

3 вересня 2018

Запрошуємо жителів Зінькова отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 04 вересня 2018 року о 10:00 в приміщенні Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 49) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

3 вересня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 29 серпня 2018 року у приміщенні Котелевського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

3 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.