Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 14 вересня 2018 року

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичного сектору апарату Гребінківської районної державної адміністрації

12 вересня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівникам юридичного сектору апарату Гребінківської районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!», законодавчі нововведення Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНЕбуває, нові правила виїзду з дитиною за кордон та навчання щодо дотримання прав людини під час розробки нормативно-правових актів для подання їх на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

14 вересня 2018

Про новації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває для працівників Гребінківської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів

12 вересня 2018 року працівники відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели семінар на тему «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Гребінківської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

14 вересня 2018

Вуличне інформування жителів міста Гребінка

12 вересня 2018 року працівники відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування жителів міста Гребінка.

14 вересня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

12.09.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави та Полтавського району.

14 вересня 2018

Дар’я Бриндак: порядок визнання і виконання рішення іноземного суду щодо стягнення аліментів в Україні

Рішення іноземного суду визнається та виконується в Україні, якщо його визнання та виконання передбачено міжнародним договором України або за принципом взаємності у відносинах з іноземною державою, рішення суду якої має виконуватися в Україні.

14 вересня 2018

У Шишацькій обласній гімназії-інтернаті обговорили проблему булінгу

14 вересня 2018 року працівники Шишацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели виховну годину в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей серед учнів 5 класів на тему «Зупинемо булінг разом!».

14 вересня 2018

Запрошуємо жителів Чутівського району отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 18 вересня 2018 року об 11:00 в приміщенні Петрівської сільської ради (вул. Центральна, 20, с.Петрівка, Чутівського району) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

14 вересня 2018

Новосанжарським школярам розповідали про булінг

Днями працівники Новосанжарських відділів державної виконавчої служби та державної реєстрації актів цивільного стану разом з представниками Новосанжарського бюро правової допомоги провели виховну годину на тему #ЗупинимоБулінгРазом для учнів Опорного закладу "Новосанжарська ЗОШ І-ІІІ ступенів". Школярам розповідали, що жертвою цькування може стати будь-хто, що булінг може бути не лише фізичним, а й психологічним, фізичним та, навіть, кібербулінг. Наводили приклади кожного з видів знущання. Наголошували, що приховувати випадки булінгу не потрібно, якщо не вдається вирішити проблему самотужки, необхідно звертатися за допомогою дорослих.

14 вересня 2018

Поважати один одного закликали працівники юстиції войнівських школярів

Працівники Чутівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Чутівського районного відділу ДВС та Чутівського бюро первинної правової допомоги провели 14.09.2018 року зустріч з учнями Войнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чутівського району Полтавської області. Говорили на тему «Зупинимо булінг разом!». Разом з дітьми з`ясували, що таке булінг та його різновиди. Розповіли, що робити, коли над ними знущаються однолітки, до кого звертатися за допомогою.

14 вересня 2018

Про проблеми булінгу в шкільному середовищі говорили з семенівськими школярами

14 вересня 2018 року працівниками Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області в Семенівському НВК №1 ім. М.М. Хорунжого проведені виховні години в 3 та 8 класах на тему #СтопБулінг.

14 вересня 2018

Полтава – територія здоров`я та права

14 вересня 2018 року у Корпусному парку Полтави зібралося чимало полтавців, щоб вкотре довести, що наше місто – це територія здоров`я. Майстер-класи від тренерів провідних фітнес-клубів міста, презентації дитячо-юнацьких спортивних шкіл та федерацій, показові виступи дітей-спортсменів – усе це влаштували, щоб вкотре переконати полтавців, що не варто відкладати заняття спортом на понеділок, на «після свят» або до поїздки у відпустку. Спортом необхідно займатися вже зараз!

14 вересня 2018

Про законодавчі ініціативи працівникам державного підприємства «Тахтаулово»

13 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників державного підприємства «Дослідне господарство «Тахтаулово» Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України» інформаційну зустріч, в ході якої говорили про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо трудових прав працівників та їх способів захисту, #ЗаплатиЗарплату, посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство, отримання безоплатної правової допомоги, #МаскиШоуСтоп, #СтопНасильство, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

14 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.