Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 вересня 2018 року

Бути толерантними вчили дітей у Глобиному

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники Глобинського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели виховну годину «Зупинимо булінг разом” у Глобинській гімназії №1 для учнів 5-А класу.

13 вересня 2018

Бути небайдужим до проблеми булінгу закликали лубенських школярів

12.09.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівниками Лубенського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області разом з працівниками Лубенського районного та міського відділів ДРАЦС проведено правоосвітній захід у Лубенській ЗОШ №1 серед учнів 8 класів на тему «Зупинемо булінг разом».

13 вересня 2018

Вуличне інформування в м. Кременчуці

10 вересня 2018 року фахівцями відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування жителів міста Кременчук, Полтавської області.

13 вересня 2018

Робоча зустріч з нотаріусом Доценком А.М.

10 вересня 2018 року фахівцями відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено робочу зустріч з нотаріальною спільнотою Кременчуцького міського нотаріального округу.

13 вересня 2018

«Допомогти дітям впоратися з цькуванням однолітків покликана інформаційна кампанія #ЗупинимоБулінгРазом», - Дар`я Бриндак

Жорстокість підлітків по відношенню до однолітків, цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування - явища поширені в школах України. На сьогодні булінг - вкрай гостра проблема, яка потребує негайного вирішення.

13 вересня 2018

Акцію #ЗупинемоБулінгРазом влаштували для хорольських гімназистів

13 вересня 2018 року працівники Хорольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Хорольського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для учнів 11-го класу Хорольської гімназії виховну годину “ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!”.

13 вересня 2018

Про законодавчі ініціативи та інформаційні кампанії Мін`юсту розповідали державні виконавці

В рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», працівники Автозаводського відділу державної виконавчої служби міста Кременчук ГТУЮ у Полтавській області для учнів 4-го ліцеї м. Кременчука провели відкритий урок "Я маю право". Для учнів та викладачів Кременчуцького медичного коледжу влаштували інформаційні кампанії #ЧужихДітейНеБуває та #СтопНасильство.

13 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Покровсько – Багачанської сільської ради Хорольського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, 13 вересня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Покровсько – Багачанської сільської ради Хорольського району Євгенієм Затуливітером.

13 вересня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД на території Хорольського району

13 вересня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Покровсько - Багачанської сільської об’єднаної територіальної громади головними спеціалістами відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір та Ольгою Рубель спільно із заступником начальника Хорольського бюро правової допомоги Наталією Тарасенко проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу Хорольського району.

13 вересня 2018

Жителям міста Хорол розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 13 вересня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації спільно з працівниками Хорольського районного відділу державної виконавчої служби та Хорольського районного відділу ДРАЦС надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям міста Хорол.

13 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 13 вересня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з начальником Комунальної установи «Реєстраційна служба» Оленою Штомпель.

13 вересня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Полтавської РДА

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2018 року та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 13.09.2018 спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Січевським Степаном та Листопад Оленою проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації.

13 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Полтавської РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 13.09.2018 спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Січевським Степаном та Листопад Оленою проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації.

13 вересня 2018

Відвідувачам Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО»

13 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено інформування громадян у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради (далі – ЦНАП).

13 вересня 2018

Акція «Зупинимо булінг разом!» продовжує крокувати навчальними закладами Кременчука

13 вересня 2018 року у Кременчуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 для учнів 8-их класів працівниками Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану в рамках інформаційної кампанії «Зупинимо булін разом!» з метою формування нульової толерантності до випадків булінгу проведено тематичний урок.

13 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.