Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 вересня 2018 року

В Кременчуцьких навчальних закладах стартувала акція «Зупинемо булінг разом!»

Проблема насильства серед учнівської молоді в школі існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу. Діти починають цькувати слабших для того, аби затвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Інші ж свідки цих дійств стоять осторонь та спостерігають, не вчиняючи ніяких дій задля допомоги жертві або навіть підбурюють кривдника до фізичної розправи.

12 вересня 2018

Про акцію «Зупинемо булінг разом!» розповідали чорнухинським школярам

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського районного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області 11 вересня 2018 року у Опорному закладі Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди провели відкритий урок на тему ««Зупинимо булінг разом»».

12 вересня 2018

У Гребінці розповідали про акцію #CтопБулінг

А рамках реалізації загальноосвітнього проекту «Я МАЮ ПРАВО!», з метою формування у школярів навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права, спеціалістами відділу ДВС проведено відкритий урок на тему «Зупинемо булінг разом!» в Гребінківській ЗОШ №2 для учнів 9 класу.

12 вересня 2018

Державні виконавці розповіли диканським школярам про булінг

Працівники Диканського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели відкритий урок для учнів 8-А класу Диканського навчально-виховного комплексу ім. М.В.Гоголя на тему: «Зупинемо булінг разом!».

12 вересня 2018

Як захиститись від булінгу розповіли школярам у Чорнухинському районі

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області 11 вересня 2018 року у Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди провели відкритий урок на тему «Зупинимо булінг разом».

12 вересня 2018

У Лохвиці під час святкування Дня міста надавали юридичні консультації

Працівники Лохвицьких районних відділів ДРАЦС та ДВС під час святкування Дня міста провели спільне вуличне правове консультування містян та гостей міста в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

12 вересня 2018

Школярам розповіли, що таке булінг

11 вересня 2018 року працівники Лохвицького районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели відкритий урок у Лохвицькій загальноосвітній школі №2 для учнів 4-го класу «Зупинимо булінг разом».

12 вересня 2018

Як захиститися від цькування однолітків розповіли учням Кобеляцького району

12 вересня 2018 року працівниками Кобеляцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану для учнів 9-го класу Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 провели відритий урок на тему: «Зупинемо булінг разом!».

12 вересня 2018

Юристи обговорили проблему булінгу з оржицькими школярами

12 вересня 2018 року працівники Оржицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану для учнів 8-х класів опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. І.Я. Франка» провели тематичний урок #СтопБулінг.

12 вересня 2018

В Горішніх Плавнях школярам розповідали про булінг та як з ним боротися

Працівники Горішньоплавнівського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели відкриті уроки «Зупинимо булінг разом» для учнів 4-9-их класів Горішньоплавнівська ЗОШ № 3.

12 вересня 2018

У Зінькові провели акцію #СтопБулінг

Днями працівники Зіньківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для учнів 1-4 класів Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 провели урок на тему: «Зупинимо боулінг разом!».

12 вересня 2018

Урок товариськості й добра провели Державні виконавці Київського ВДВС м. Полтава

Державними виконавцями Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено відкритий урок на тему "Зупинемо булінг разом!".

12 вересня 2018

Команда юстиції Полтавщини завітала до школярів з інформаційною кампанією #СтопБулінг

В рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» команда юстиції Полтави разом з представниками Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД та інспектором з ювенальної превенції Шевченківського району провели відкритий урок #СтопБулінг для учнів 7 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26. Влаштували цей захід для профілактики та протидії знущанням та цькуванням у школі, щоб ідентифікувати проблему і показати шляхи її вирішення та запобігання.

12 вересня 2018

Акція «СтопБулінг» крокує навчальними закладами Полтавщини

12 вересня 2018 року працівниками Шевченківського районного у місті Полтаві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для учнів 10-11 класів Комунального закладу “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 проведено відкритий тематичний урок «Зупинемо булінг разом!».

12 вересня 2018

Знаходити спільну мову вчили школярів працівники Карлівських відділів ДРАЦС та ДВС

12.09.2018 року працівники Карлівських районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану та державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели в Карлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 виховну годину на тему: «Зупинимо боулінг разом» для учнів 9-10 класів.

12 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.