Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 вересня 2018 року

На Полтавщині стартувала кампанія #СтопБулінг

Сьогодні кожна четверта дитина страждає від цькування однолітків та агресивної поведінки з їхньої сторони. Зважаючи на таку статистику, по всій Україні розпочався тиждень протидії булінгу, до якого долучилася і Полтавщина. Метою цієї кампанії є проведення роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді щодо протидії цькуванню серед підлітків.

11 вересня 2018

У Великокручанській сільській раді проведено виїзний прийом громадян …

З метою належної реалізації положень наказу Міністерства юстиції України «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 № 1066/5, а також забезпечення максимальної кількості громадян якісною правовою допомогою, відповідно до графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області заступником начальника відділу з питань нотаріату Наталією Король за участю приватного нотаріуса Пирятинського районного нотаріального округу Оксани Запорожець 06.09.2018 проведено виїзний прийом громадян у селі Велика Круча, Пирятинського району, Полтавської області.

11 вересня 2018

Іванна Смачило: Мін’юст розпочинає правопросвітницьку роботу в межах кампанії #СтопБулінг

В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України розпочинає проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо протидії цькуванню серед підлітків.

11 вересня 2018

Мін’юст презентував другий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «ВИЗНАННЯ БАТЬКІВСТВА»

Міністерство юстиції України підготувало другий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Визнання батьківства». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

11 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Градизької селищної ради Глобинського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 11 вересня 2018 року заступником начальника та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком та Валерієм Дубенком проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Градизької селищної ради Глобинського району Олександром Марином.

11 вересня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД на території Глобинського району

11 вересня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Градизької селищної ради Глобинського району заступником начальника та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком та Валерієм Дубенком спільно з начальником Глобинського бюро правової допомоги Максимом Журенком проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу Глобинського району.

11 вересня 2018

Жителям Глобинського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Градизьк Глобинського району.

11 вересня 2018

УВАГА КОНКУРС!

11 вересня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

11 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.