Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 вересня 2018 року

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 05 вересня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

10 вересня 2018

У Полтаві проведено вуличне консультування громадян

06 вересня 2018 року у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування мешканців міста Полтава.

10 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з питань фінансового моніторингу з нотаріусами м. Кременчука…

10 вересня2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з приватним нотаріусом Кременчуцького міського нотаріального округу Доценком А.М., державними нотаріусами Третьої кременчуцької державної нотаріальної контори на тему: «Надання суб’єктами первинного фінансового моніторингу до Державної служби фінансового моніторингу зміненої інформації, а також з питань дотримання вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу».

10 вересня 2018

Запрошуємо жителів Покровської Багачки отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 13 вересня 2018 року о 09:00 в приміщенні Покровськобагачанської сільської ради (вул. Шевченка, 7, с. Покровська Багачка, Хорольського району) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

10 вересня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як захиститися від домашнього тирана»

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік мучиться зі своїм чоловіком. Той як вип’є постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити?

10 вересня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 10 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

10 вересня 2018

Увага конкурс!

Повідомляємо, що наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2018 №3417/к «Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

10 вересня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, за місцем проведення планової виїзної перевірки діяльності арбітражного керуючого, проведено робочу зустріч з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

10 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.