Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за вересень 2018 року

Мін’юст презентував перший випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Міністерство юстиції України підготувало перший випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка транслюється в ефірі 5 каналу. Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

3 вересня 2018

Вуличне інформування жителів с-ща Шишаки в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

31 серпня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування відвідувачів Шишацької державної нотаріальної контори.

3 вересня 2018

Команда юстиції Полтавщини вдруге взяла участь у напівмарафоні

2 вересня у Полтаві вже втретє відбувся «Полтава Нова Пошта напівмарафон». Цього року полтавська траса зацікавила багатьох спортсменів та любителів бігу – на змагання з’їхалися близько трьох з половиною тисяч учасників. Були серед них і працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Юристи-відчайдухи взяли участь у кольоровому забігу, щоб вкотре підкреслити - юстиція Полтавщини відкрита для людей!

3 вересня 2018

Вболівальникам та учасникам напівмарафону розповідали про законодавчі ініціативи Мін`юсту

2 вересня в обласному центрі відбувся «Полтава Нова Пошта напівмарафон». Марафонське містечко працювало протягом дня і розважало гостей заходу численними аніматорами, фото-зоною, музичним супроводом і спортивним ярмарком. Влаштували інформаційну годину під час спортивного дійства і працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

3 вересня 2018

Запрошуємо жителів Зінькова отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 04 вересня 2018 року о 10:00 в приміщенні Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 49) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

3 вересня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 29 серпня 2018 року у приміщенні Котелевського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

3 вересня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Змінено мінімальний розмір аліментів»

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

4 вересня 2018

До уваги представників ЗМІ!

05 вересня 2018 року запрошуємо на прес-конференцію «До 4 147 злісних неплатників аліментів на Полтавщині будуть застосовані нові штрафні санкції».

4 вересня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

4 вересня 2018

Спільноту нотаріусів Полтавщини привітали з професійним святом

Квіти, усмішки та привітання. 4 вересня 2018 року в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочистості з нагоди Дня нотаріату та 25 річниці ухвалення закону України «Про нотаріат». У залі театру зібралися представники професії з усіх куточків Полтавщини.

4 вересня 2018

Проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості та виїзний прийом

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 30 серпня 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Войнихівської сільської ради Лубенського району, заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості. Того ж дня в приміщенні Лубенського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Ярослава Мудрого 17/1, м. Лубни, Полтавська область, 37500) заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар проведено виїзний прийом громадян.

4 вересня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у місті Зіньків

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 вересня 2018 року на базі Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Іриною Калиною спільно з начальником відділу Зіньківського бюро правової допомоги Сергієм Корнійко проведено зустріч з громадянами, представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

4 вересня 2018

Відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!» провели в Гребінківській гімназії

Спеціалісти Гребінківського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління у Полтавській області 4 вересня 2018 року завітали до Гребінківської гімназії, щоб провести відкриті уроки в одинадцятих та дев`ятих класах.

4 вересня 2018

Триває тиждень проведення тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

Команда полтавської юстиції продовжує проведення тижня відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів від 9 до 14 років. Для реалізації поставленої мети, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління НПА ГТУЮ у Полтавській області 05.09.2018 завітали до учнів 8-их та 9-их класів Полтавських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №8 та №28. Школярам розповідали у формі інтерактивної гри про їхні права та механізм їх захисту.

5 вересня 2018

Працівникам цегельного заводу «Олімп» розповіли про їх права

5 вересня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальник Чорнухинського районного відділу державної виконавчої служби Любов Рибчанівська разом з колегами провела інформаційну годину для працівників цегельного заводу ПП «Олімп» с. Вороньки.

5 вересня 2018

Команда Полтавської юстиції взяла участь у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців області

Сьогодні на стадіоні «Динамо» відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області.

5 вересня 2018

До 4147 злісних неплатників аліментів на Полтавщині будуть застосовані нові штрафні санкції

5 вересня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз звітував перед журналістами регіональних засобів масової інформації та громадськістю про роботу державних виконавців Полтавщини. Він повідомив, що з 29 серпня 2018 року набрав чинності прийнятий в липні Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Відтепер додатковим заходом примусу до неплатників аліментів буде нарахування штрафів за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 1 рік - 20% від суми заборгованості зі сплати аліментів, за 2 роки - 30%, за 3 роки - 50% від заборгованої суми.

5 вересня 2018

Стартував тиждень проведення тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

03 вересня 2018 року в м. Полтава розпочався тиждень відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів від 9 до 14 років. Метою такого уроку є розповідь в цікавій інтерактивній формі дітям про їхні права та їх захист. Тому, для реалізації поставленої мети, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління НПА ГТУЮ у Полтавській області завітали до учнів 6-тих класів Комунального закладу «Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області», де розповіли про Конституцію України як основний закон нашої держави, в якій закріплені права й обов’язки людини та громадянина, а також про Конвенцію з прав дитини, яка є першим і основним міжнародно-правовим документом, обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Окрім того, поспілкувалися з дітьми та визначили органи й посадових осіб, до яких можна звертатися за допомогою та відновленням своїх порушених прав.

5 вересня 2018

Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян

5 вересня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян. Полтавці цього разу зверталися з важливими для них питаннями: з приводу стягнення аліментів з боржників, які ухиляються від виконання батьківського обов’язку, відповідного оформлення документів, для отримання допомоги, як одинокій матері, відновлення та нотаріального засвідчення документів.

5 вересня 2018

Анонсується проведення 06.09.2018 виїзного прийому громадян в Великокручанській сільській раді…

З метою належної реалізації положень наказу Міністерства юстиції України «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 № 1066/5, а також забезпечення максимальної кількості громадян якісною правовою допомогою, відповідно до графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області заступником начальника відділу з питань нотаріату Наталією Король за участю приватного нотаріуса Пирятинського районного нотаріального округу Оксани Запорожець з 10:00 до 12:00 години 06.09.2018 заплановано проведення виїзного прийому громадян в Великокручанській сільській раді Пирятинського району, Полтавської області

5 вересня 2018

Учнів Горішньоплавнівської гімназії познайомили з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалісти Горішньоплавнівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 5 вересня 2018 року

5 вересня 2018

Порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету за проведення державної реєстрації

Процедура повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів визначена Порядком повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787.

5 вересня 2018

Мін’юст підготував відеоролик про спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення іноземцями

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» щодо спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, в тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, іноземними громадянами, особами без громадянства та іноземними юридичними особами.

6 вересня 2018

«SMS – маяк» – один з електронних сервісів Міністерства юстиції України

Верховною радою України 06.10.2016 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» № 1666-VIII, так званий «антирейдерський закон», головною метою якого є ліквідація рейдерських схем та посилення захисту права власності.

6 вересня 2018

Вихованцям Полтавської школи-інтернату №2 розповідали про права та обов’язки

Полтавський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провів відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 4-7 класів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів "Центру освіти та соціально-педагогічної підтримки" ім.Софії Русової.

6 вересня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 03 вересня 2018 року у приміщенні Гадяцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

6 вересня 2018

Протидіяти домашньому насильству вчили полтавців державні виконавці

05.09.2018 працівниками Полтавського районного відділу державної виконавчої служби проведено вуличне інформування населення стосовно змін, що стосуються виконання рішень про стягнення аліментів передбачених другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває. Розповідали про основні новації: зміни мінімального розміру аліментів на одну дитину, нарахування пені на суму заборгованості, зміну процедури виїзду дитина за кордон з одним з батьків, застосування суспільно корисних робіт та притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від них, контроль за цільовим використанням аліментів.

6 вересня 2018

Кізлівській малечі розповідали про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського РВДВС ГТУЮ у Полтавській області спільно з спеціалістами Чорнухинського бюро правової допомоги 5 вересня 2018 року у Кізлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.П.Лугового провели відкритий урок на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

6 вересня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука.

05.09.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави.

7 вересня 2018

Вуличне інформування жителів міста Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

05 вересня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

7 вересня 2018

«Погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами-боржниками – на постійному контролі в ГТУЮ» - Дар`я Бриндак

7 вересня 2018 року відбулася спільна нарада Головного територіального управління юстиції у Полтавській області із представниками Полтавської облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України, Головного управління ДФС, Полтавської філії ДП «СЕТАМ» та арбітражними керуючими. Говорили про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, що перебувають у процедурі ліквідації.

7 вересня 2018

Відбулося позачергове засідання антирейдерського штабу

07 вересня 2018 року під головуванням в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак відбулося позачергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

7 вересня 2018

Про основні положення Конституції України та Конвенції з прав дитини говорили з полтавськими школярами

6 вересня 2018 року спеціалісти Шевченківського районного у місті Полтаві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели відкритий тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 9-11 класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34.

7 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.