Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 9 серпня 2018 року

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у селищі Диканька

09 серпня 2018 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівцями Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками бюро безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар для представників органів місцевої влади, громадських організацій та представників аграрного бізнесу.

9 серпня 2018

Відбувся семінар-нарада керівників відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

09 серпня 2018 року на базі Шевченківського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

9 серпня 2018

Полтавцям розповідали про новації закону #ЧужихДітейНеБуває

09 липня 2018 року працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на теренах Полтави.

9 серпня 2018

На велопрогулянці команда юстиції Полтавщини розповідала про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

8 серпня у Полтаві перебували учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» - першої в Україні соціальної ініціативи, завдяки якій незрячі люди можуть повноцінно подорожувати країною. Команда юстиції Полтавщини вирішила підтримати людей з інвалідністю і взяла участь у велопрогулянці на тандемах.

9 серпня 2018

Спільна нарада з представниками ГУ ДФС у Полтавській області та ГУ ПФУ в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 08 серпня 2018 року взято участь в спільній нараді з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області.

9 серпня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 07 серпня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

9 серпня 2018

Працівникам Центру охорони та досліджень пам’яток архітектури про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

9 серпня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Центру охорони та досліджень пам’яток археології Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації інформаційний семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя

9 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.