Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 серпня 2018 року

Державна реєстрація припинення юридичної особи у результаті реорганізації або ліквідації

Припинення юридичної особи згідно з законодавством, можливо здійснити двома способами – реорганізація або ліквідація.
Підставами для припинення юридичної особи можуть слугувати рішення засновників, суду, чи у ряді випадків, державних органів.

8 серпня 2018

Державні виконавці області акумулюють резерви для реалізації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває

Підсумки роботи Державної виконавчої служби підбили на засіданні міжвідомчої наради за участі органів соціальної політики, фіскальної служби та поліції. Присутні на заході обговорили проблемні питання виконання окремих постанов державних виконавців та порядок взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування.

8 серпня 2018

Державні виконавці Карлівщини розповіли дітлахам про їх права

08 серпня 2018 року державні виконавці Карлівського районного відділу державної виконавчої служби завітали до дитячого садочка №6 м.Карлівка, де провели для вихованців закладу заняття в ігровій формі на тему: «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай».

8 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.