Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 серпня 2018 року

Зупинення державної реєстрації прав

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон).

7 серпня 2018

Консультує міністр юстиції України: Новації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

7 серпня 2018

Робота наметового консультативного пункту в м.Полтаві

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 серпня 2018 року в м. Полтаві працював наметовий консультативний пункт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 серпня 2018

Подати документи для державної реєстрації організації роботодавців можна через фронт-офіс

Згідно Закону України «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності» організація роботодавців - неприбуткова громадська організація, яка об'єднує роботодавців.

7 серпня 2018

«Запрошуємо жителів Диканьки отримати безоплатну правову консультацію», - Дар’я Бриндак

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 09 серпня 2018 року о 10:00 в залі засідань Диканської райдержадміністрації(с-ще Диканька,вул. Незалежності, 66) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

7 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 07 серпня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з державними реєстраторами нерухомості Білоцерківської сільської ради.

7 серпня 2018

Робота мобільної точки доступу до БПД на території Білоцерківської сільської ОТГ

07 серппня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір спільно з начальником Великобагачанського бюро правової допомоги Ларисою Шарко проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу об’єднаної територіальної громади.

7 серпня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

07.08.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Наталією Зволь, Інною Жуковою та Ольгою Бандюковою проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука, Полтавської області.

7 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.