Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 серпня 2018 року

Мін’юст опублікував відеоролик про особливості поновлення договору оренди земельної ділянки

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» на тему «Особливості пролонгації (поновлення) договору оренди земельної ділянки».

6 серпня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали в «Горизонті»

Днями працівники Гадяцького районного відділу державної виконавчої служби та Гадяцького бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели лекцію-бесіду для відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Горизонт».

6 серпня 2018

Екскурсію для малечі влаштували в Диканському відділі ДВС

03 серпня 2018 року у Диканському районному відділі державної виконавчої служби провели екскурсію для дітей працівників.

6 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.