Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 серпня 2018 року

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 03 серпня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

3 серпня 2018

Запрошуємо жителів Білоцерківської ОТГ отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 07 серпня 2018 року о 10:00 в приміщенні Будинку культури Білоцерківської ОТГ (с. Білоцерківка, вул. Лесі Українки, 30) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

3 серпня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» полтавцям розповідали на святі меду

І смаколиками пригостилися, і правове інформування влаштували. Команда юстиції Полтавщина завітала на свято меду, що відбулося в обласному центрі.

3 серпня 2018

Проведено засідання штабу з контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

Сьогодні в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак у режимі відео-конференції провела засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.

3 серпня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Хорольської РДА

03.08.2018 на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на серпень 2018 року та з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Хорольської районної державної адміністрації.

3 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Хорольської РДА

03.08.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Хорольської районної державної адміністрації.

3 серпня 2018

Жителям міста Хорол про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

03 серпня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено вуличне інформування громадян та гостей міста Хорол, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

3 серпня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

03 серпня 2018 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Першої та Другої кременчуцьких державних нотаріальних контр проведено навчальні семінари, під час яких надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

3 серпня 2018

Проведено виїзний прийом громадян в Миргородському районі…

02 серпня 2018 року з метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню в приміщенні Хомутецької сільської ради Миргородського району Полтавської області за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павлової Ірини та приватного нотаріуса Миргородського районного нотаріального округу Наконечної Надії проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування населення.

3 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.