Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 серпня 2018 року

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу міста Полтави та Полтавського району

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 02 серпня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління держаної реєстрації Богдана Зезекала та за участю працівників вказаного відділу проведено семінар для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міста Полтави та Полтавського району.

2 серпня 2018

Про роботу антирейдерського штабу розповіла Дар`я Бриндак на зустрічі з аграріями

2 серпня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у засіданні Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області.

2 серпня 2018

Про законодавчі зміни щодо виїзду дитини за кордон державні виконавці розповіли полтавцям

02 серпня 2018 року працівники Київського відділу державної виконавчої служби м. Полтава провели правове інформування мешканців обласного центру.

2 серпня 2018

Жителям Зіньківського району розповіли про їх права

02 серпня 2018 року працівники Зіньківського районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели правове інформування жителів сіл Тарасівка та Бобрівник.

2 серпня 2018

Світлана Глущенко уточнила деякі питання виїзду дитини за кордон

3 липня Верховна Рада ухвалила закон #ЧужихДітейНеБуває №8296, що передбачає нові правила вивозу дітей за кордон. Закон вступить у силу вже 29 серпня. Наразі Мін’юст разом з Мінсоцом та іншими зацікавленими органами працює над реалізацією норм Закону. Чекаємо найближчим часом постанов Уряду.

2 серпня 2018

Державні виконавці Пирятина розповіли вихованцям дитячого садочку про їх права

02 серпня 2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старший державний виконавець Пирятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Козін провела інформаційну гру для вихованців Пирятинського дошкільного навчального закладу № 3 «Берізка».

2 серпня 2018

Проведено інформування представників аграрного бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

02.08.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», під час засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області, яке відбулося у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, працівниками Управління державної реєстрації проведено інформування учасників заходу щодо основних аспектів проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп.

2 серпня 2018

Наметовий пункт консультування громадян працював у центрі Полтави

02 серпень 2018 року на території парку "Сонячний" в центрі Полтави працював наметовий пункт консультування громадян.

2 серпня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Чутове

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 02 серпня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Чутівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено виїзд до Чутівської селищної ради.

2 серпня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району

02.08.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району.

2 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.