Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 серпня 2018 року

Анонсується проведення 14.08.2018 виїзного прийому громадян в Гожулівській сільській раді

З метою належної організації положень наказу Міністерства юстиції України «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 № 1066/5, а також забезпечення максимальної кількості громадян якісною правовою допомогою, відповідно до графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області заступником начальника відділу з питань нотаріату Наталією Король за участю приватного нотаріуса Полтавського районного нотаріального округу Ірини Гури з 10:00 години 14.08.2018 заплановано проведення виїзного прийому громадян у Гожулівській сільській раді Полтавського району, Полтавської області.

10 серпня 2018

Спільна нарада відділу ДРАЦС та Управління ДМС в Полтавській області

07 серпня 2018 року з метою зменшення навантаження на відділи державної реєстрації актів цивільного стану при розгляді запитів, на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, спільно з представниками Управління Державної міграційної служби у Полтавській області та районними у місті Полтаві відділами державної реєстрації актів цивільного стану

10 серпня 2018

Державні виконавці підвищують правову обізнаність громадян

Працівники Управління державної виконавчої служби влаштували інформаційну годину для мешканців Полтави.

10 серпня 2018

УВАГА КОНКУРС!

10 серпня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

10 серпня 2018

Державні виконавці готові застосовувати до неплатників аліментів нові санкції

10 серпня в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбулася спільна нарада за участі представників судів, прокуратури та пробації. На засіданні обговорили питання щодо формування практики притягнення боржників до адміністративної відповідальності за несплату аліментів у вигляді суспільно корисних робіт.

10 серпня 2018

Взято участь у навчанні для центрів надання адміністративних послуг

09.08.2018 заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Іриною Яременко взято участь у навчанні для центрів надання адміністративних послуг, яке відбулося в рамках реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» в м. Кременчуці.

10 серпня 2018

Запрошуємо жителів Клепачівської ОТГ отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 14 серпня 2018 року об 11:00 в приміщенні Клепачівської сільської ради (вул. Перемоги, 8, село Клепачі, Хорольський район) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

10 серпня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Першої полтавської ДНК

09 серпня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти І Полтавської державної нотаріальної контори.

10 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.