Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 1 серпня 2018 року

Жителям Полтавського району розповіли про другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває

Днями державні виконавці Полтавського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформаційну годину для мешканців Полтави.

1 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Шишацької райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 31 липня 2018 року заступником начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком проведено робочу зустріч з державними реєстраторами Шишацької райдержадміністрації.

1 серпня 2018

Команда юстиції Полтавщини поповнилася молодими фахівцями

Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області переможці конкурсу на зайняття вакантних посад склали Присягу державного службовця. Усі новачки йдуть працювати в органи ДВС.

1 серпня 2018

Жителям Великої Багачки розповіли про сервіси Мін’юсту

01 серпня 2018 року начальник Великобагачанського районного відділу ДРАЦС Людмила Бабенко разом з працівниками провела вуличне інформування жителів та гостей селища Валика Багачка.

1 серпня 2018

Літо – пора відпусток!

01 серпня 2018 року з метою підвищення рівня правової обізнаності полтавців працівниками обласної юстиції проведено правове інформування на тему «Я маю право на щорічну відпустку!».

1 серпня 2018

Державні виконавці стягнули понад 122 тис. грн з КП «Кременчукводоканал»

Одним з пріоритетних напрямів роботи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на сьогодні є фактичне виконання виконавчих документів щодо стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

1 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.