Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за серпень 2018 року

Жителям Полтавського району розповіли про другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває

Днями державні виконавці Полтавського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформаційну годину для мешканців Полтави.

1 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Шишацької райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 31 липня 2018 року заступником начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком проведено робочу зустріч з державними реєстраторами Шишацької райдержадміністрації.

1 серпня 2018

Команда юстиції Полтавщини поповнилася молодими фахівцями

Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області переможці конкурсу на зайняття вакантних посад склали Присягу державного службовця. Усі новачки йдуть працювати в органи ДВС.

1 серпня 2018

Жителям Великої Багачки розповіли про сервіси Мін’юсту

01 серпня 2018 року начальник Великобагачанського районного відділу ДРАЦС Людмила Бабенко разом з працівниками провела вуличне інформування жителів та гостей селища Валика Багачка.

1 серпня 2018

Літо – пора відпусток!

01 серпня 2018 року з метою підвищення рівня правової обізнаності полтавців працівниками обласної юстиції проведено правове інформування на тему «Я маю право на щорічну відпустку!».

1 серпня 2018

Державні виконавці стягнули понад 122 тис. грн з КП «Кременчукводоканал»

Одним з пріоритетних напрямів роботи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на сьогодні є фактичне виконання виконавчих документів щодо стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

1 серпня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу міста Полтави та Полтавського району

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 02 серпня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління держаної реєстрації Богдана Зезекала та за участю працівників вказаного відділу проведено семінар для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міста Полтави та Полтавського району.

2 серпня 2018

Про роботу антирейдерського штабу розповіла Дар`я Бриндак на зустрічі з аграріями

2 серпня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у засіданні Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області.

2 серпня 2018

Про законодавчі зміни щодо виїзду дитини за кордон державні виконавці розповіли полтавцям

02 серпня 2018 року працівники Київського відділу державної виконавчої служби м. Полтава провели правове інформування мешканців обласного центру.

2 серпня 2018

Жителям Зіньківського району розповіли про їх права

02 серпня 2018 року працівники Зіньківського районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели правове інформування жителів сіл Тарасівка та Бобрівник.

2 серпня 2018

Світлана Глущенко уточнила деякі питання виїзду дитини за кордон

3 липня Верховна Рада ухвалила закон #ЧужихДітейНеБуває №8296, що передбачає нові правила вивозу дітей за кордон. Закон вступить у силу вже 29 серпня. Наразі Мін’юст разом з Мінсоцом та іншими зацікавленими органами працює над реалізацією норм Закону. Чекаємо найближчим часом постанов Уряду.

2 серпня 2018

Державні виконавці Пирятина розповіли вихованцям дитячого садочку про їх права

02 серпня 2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старший державний виконавець Пирятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Козін провела інформаційну гру для вихованців Пирятинського дошкільного навчального закладу № 3 «Берізка».

2 серпня 2018

Проведено інформування представників аграрного бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

02.08.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», під час засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області, яке відбулося у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, працівниками Управління державної реєстрації проведено інформування учасників заходу щодо основних аспектів проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп.

2 серпня 2018

Наметовий пункт консультування громадян працював у центрі Полтави

02 серпень 2018 року на території парку "Сонячний" в центрі Полтави працював наметовий пункт консультування громадян.

2 серпня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Чутове

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 02 серпня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Чутівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено виїзд до Чутівської селищної ради.

2 серпня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району

02.08.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району.

2 серпня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 03 серпня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

3 серпня 2018

Запрошуємо жителів Білоцерківської ОТГ отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 07 серпня 2018 року о 10:00 в приміщенні Будинку культури Білоцерківської ОТГ (с. Білоцерківка, вул. Лесі Українки, 30) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

3 серпня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» полтавцям розповідали на святі меду

І смаколиками пригостилися, і правове інформування влаштували. Команда юстиції Полтавщина завітала на свято меду, що відбулося в обласному центрі.

3 серпня 2018

Проведено засідання штабу з контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

Сьогодні в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак у режимі відео-конференції провела засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.

3 серпня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Хорольської РДА

03.08.2018 на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на серпень 2018 року та з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Хорольської районної державної адміністрації.

3 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Хорольської РДА

03.08.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Хорольської районної державної адміністрації.

3 серпня 2018

Жителям міста Хорол про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

03 серпня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Гриневичем Дмитром проведено вуличне інформування громадян та гостей міста Хорол, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

3 серпня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

03 серпня 2018 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Першої та Другої кременчуцьких державних нотаріальних контр проведено навчальні семінари, під час яких надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

3 серпня 2018

Проведено виїзний прийом громадян в Миргородському районі…

02 серпня 2018 року з метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню в приміщенні Хомутецької сільської ради Миргородського району Полтавської області за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павлової Ірини та приватного нотаріуса Миргородського районного нотаріального округу Наконечної Надії проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування населення.

3 серпня 2018

Мін’юст опублікував відеоролик про особливості поновлення договору оренди земельної ділянки

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» на тему «Особливості пролонгації (поновлення) договору оренди земельної ділянки».

6 серпня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали в «Горизонті»

Днями працівники Гадяцького районного відділу державної виконавчої служби та Гадяцького бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели лекцію-бесіду для відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Горизонт».

6 серпня 2018

Екскурсію для малечі влаштували в Диканському відділі ДВС

03 серпня 2018 року у Диканському районному відділі державної виконавчої служби провели екскурсію для дітей працівників.

6 серпня 2018

Зупинення державної реєстрації прав

02 листопада 2016 року набрав чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон).

7 серпня 2018

Консультує міністр юстиції України: Новації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

7 серпня 2018

Робота наметового консультативного пункту в м.Полтаві

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 07 серпня 2018 року в м. Полтаві працював наметовий консультативний пункт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 серпня 2018

Подати документи для державної реєстрації організації роботодавців можна через фронт-офіс

Згідно Закону України «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності» організація роботодавців - неприбуткова громадська організація, яка об'єднує роботодавців.

7 серпня 2018

«Запрошуємо жителів Диканьки отримати безоплатну правову консультацію», - Дар’я Бриндак

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 09 серпня 2018 року о 10:00 в залі засідань Диканської райдержадміністрації(с-ще Диканька,вул. Незалежності, 66) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

7 серпня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.