Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 9 липня 2018 року

Консультує Міністр юстиції України: «Як скористатися послугою «Шлюб за добу»»

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

9 липня 2018

Мін’юст випустив відеоролик про грошову оцінку земельних ділянок

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало п’ятий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий випуск присвячений грошовій оцінці земельних ділянок.

9 липня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 10 липня 2018 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Новосанжарського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Першотравнева, 3 с-ще Нові Санжари, Полтавська обл.) відбудеться виїзний прийом громадян заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

9 липня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 09 липня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

9 липня 2018

Що таке договір емфітевзису?

Останніми роками в Україні все більшої популярності набирає укладання договорів емфітевзису, що в першу чергу пояснюється мораторієм на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

9 липня 2018

ПОПУЛЯРНІ ІМЕНА ДІТЕЙ НА ПОЛТАВЩИНІ

Ось і минуло 1 півріччя 2018 року. Для жителів нашої області цей час відзначився найрізноманітнішими подіями. Найкращими його днями були дні сімейних свят, урочистостей та поповнення родин новонародженими дітками.

9 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.